top of page

MUST HAVE

poodle supply_edited.jpg

POODLE SUPPLY

Luxusné obojky a návleky pre pudle všetkých veľkostí. Obojky sú šité na mieru a sú neprehliadnuteľné. Novinkou sú aj obojky s extra silným magnetickým zapínaním (vypchaté aj nevypchaté), vhodné aj pre iné plemená.  
Milujem ich 🧡
Kliknutím na logo sa zobrazí oficiálna stránka Poodle Supply :)

doglyness.png

DOGLYNESS

Certifikovaná prírodná kozmetika bez skrytého zloženia. Produkty Doglyness neobsahujú toxíny a sú vyrobené z najkvalitnejších organických zložiek certifikovaných ECOGEA, ktoré prinášajú perfektné výsledky a zanechávajú srsť a pokožku vášho psa zdravú, hydratovanú a lesklú.
Kliknutím na logo sa zobrazí oficiálna stránka Doglyness :)

logo fluffy OFFIKO.png

FLUFFY - PSÍ SALÓN

Moje vlastné hobby 🧡
K strihaniu som sa dostala keď mala Beryll dva roky. Neustále sa snažím vzdelávať v oblasti kozmetiky, srsti a dermatológie psov. Snažím sa taktiež stále zdokonaľovať moje groomerské schopnosti a baví ma to stále viac a viac.

Dôležité odkazy: Členové týmu

ODKAZY

Dôležité odkazy: Text

SLOVENSKÝ KLUB CHOVATEĽOV PUDLOV

Spoznajte výnimočné plemeno pudel. Jeho históriu, charakteristiku, rozdelenie, ale tiež dôležité informácie pre chovateľov a členov klubu.

Dôležité odkazy: HTML

ORGANIZÁCIE

FCI_edited.png

FCI

Medzinárodná kynologická federácia (Fédération Cynologique Internationale), je jednou z najznámejších kynologických organizácií na svete. Sídlo má v Thuine. Medzi základné úlohy organizácie patrí vytvárať a upravovať štandardy jednotlivých plemien psov a tvoriť právne predpisy pre chov.

Kliknutím na logo sa zobrazí oficiálna stránka organizácie. 

SKJ_edited.jpg

SKJ

Slovenská kynologická jednota je členská organizácia FCI. Je to hlavná kynologická organizácia na Slovensku, zastrešujúca poľovnícku kynológiu, chovateľské kluby a športovú kynológiu. Slovenská kynologická jednota, spolu so svojimi členskými organizáciami, vedie plemennú knihu psov a vydáva preukazy pôvodu psov.

Kliknutím na logo sa zobrazí oficiálna stránka organizácie. 

UKK.png

UKK

Únia kynologických klubov vznikla na ustanovujúcom Valnom zhromaždení 17.3.2012 ako záujmové združenie právnických osôb, chovateľských klubov zastrešených v Slovenskej kynologickej jednote.

Kliknutím na logo sa zobrazí oficiálna stránka organizácie. 

Dôležité odkazy: Členové týmu
bottom of page